OTEL BİLGİLENDİRME VE KURALLARI

CHECK-IN  /  CHECK  OUT; Otelimizden  çıkışlar  saat  12:00’a  kadar  yapılmakta,  girişler  ise  saat  14:00’dan itibaren başlamaktadır. Saat 12:00’a kadar odalarımızın boşaltılması konusunda göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz.

LATE CHECK OUT / GEÇ ÇIKIŞ; Geç çıkış talepleri oda müsaitliğimize bağlı olarak kabul edilebilmektedir. Geç check out talebiniz kabul edildiği takdirde eğer müsait ise kendi odanız 17:00’a kadar adınıza satışa kapatılmaktadır. Geç çıkış talepleri için yarım günlük oda ücreti uygulanmaktadır.

EARLY  CHECK-IN  /  ERKEN  GİRİŞ; Otelimize  14:00’dan  daha  erken  bir  saatte  giriş  yapmak  istemeniz durumunda, oda müsaitliğine binaen misafirlerimiz derhal odalarına yerleşebilmektedirler.  Erken girişlerde kahvaltı talepleri masa müsaitliğimize bağlı olduğundan önceden rezervasyon gereklidir ve ekstra ücretine tabiidir.

DIŞARIDAN SATIN ALINAN GIDA MADDELERİ HAKINDA; Otelimize dışarıdan yiyecek içecek getirilmesine ve ortak alanlarda tüketilmesine izin verilmemekte, dışarıdan satın alınan gıda maddeleri yüzünden misafirlerimizin karşılaşacağı herhangi bir sağlık problemine karşı otelimiz sorumluluk kabul etmemektedir.

REZERVASYON GÜVENLİĞİ; Turizm Bakanlığınca Konaklama Tesisleri için belirlenmiş olan ”Turizm ve Otel İşletmeciliği Etik Kuralları” gereği üst üste çifte rezervasyon alınarak misafirlerin mağdur edilmemesi adına rezervasyon alındığı anda odanız satışa kapatılarak başka bir misafire çifte satış şansı engellenmektedir.

REZERVASYON ŞARTLARI;  Odanız adınıza satışa kapatıldığından  ötürü,  toplam konaklama  ücretinin  % 50 sinin  kaparo  ödemesi  olarak  garantilenmesi  gerekmektedir.  Ön  Ödeme  rezervasyon  yapıldığı  tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde yapılmadığı takdirde ön rezervasyonunuz otomatik olarak iptal edilmektedir.

İPTAL  İADE  KURALLARI; 9 Odalı  butik  otelimizde  konaklama  tarihinize 14 gün kalaya  kadar  rezervasyon iptalinizde ödemiş olduğunuz ön ödeme tutarı  geri iade edilmemektedir.

14 günden daha az bir süre kaldığında ise herhangi bir iptal ya da iade talebi kabul edilmemekte konaklama  bedelinizin tamamı tahsil edilmektedir  .  Kullanılmayan  rezervasyonlar  ya  da  erken  ayrılışlarda   toplam konaklama   bedeli   tahsil   edilmekte   ve   herhangi   bir   ücret   iadesi   ya    da    iskonto    ya pılm am a kta dır  . Otel  işletmemize  rezervasyon  yaptıran  misafirlerimiz,  rezervasyon  ödemelerini   gerçekleştirmekle,  otel kurallarımızı kabul etmiş oldukları muteber sayılmaktadır.

 

Arıkan Restaurant Ve Otel İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi

İskele Mahallesi 2018 sokak No:47 Urla / İzmir T: +90 232 752 1300  F: +90 232 752 1310 merhaba@urlakoyce.com.tr www.urlakoyce.com.tr  www.belizi.com.tr